Публічна оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

 

Цей договір адресований Споживачам і є офіційною та публічною пропозицією Продавця, в особі ТОВ «Гідрохаус». Споживач, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі – Договір) про наступне:

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 та гол. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити замовлення» на сторінці оформлення замовлення і отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді.

 

1.2. Що стосується прийняття умов цього договору, тобто, публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.

1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та погоджується з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

 1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

Відвідувач Сайту – особа, яка надійшла на сайт hydrohouse.ua без мети розміщення Замовлення.

Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Продавця, розміщує замовлення щодо купівлі товару, що представлений на сайті Інтернет-магазину для цілей, що не пов’язані зі здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа чи фізична особа-підприємець,  – відвідувач Сайту, який приймає умови цього Договору та бажає купити Товар на сайті hydrohouse.ua.

Продавець — Товариство  з  обмеженою відповідальністю  «ГІДРОХАУС», (Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35904141) юридична особа, яка створена і діє відповідно до чинного законодавства України, яка веде управління сайтом, розміщеним у мережі Інтернет за адресою https://www.hydrohouse.ua.

Інтернет-магазин – та інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований у мережі інтернет за адресою https://www.hydrohouse.ua/ де представлені Товари, що пропонуються Продавцем для придбання шляхом укладання  договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару за допомогою мережі Інтернет, а також умовами оплати та релізації Товарів Покупцям дистанційним способом.

Сайт – hydrohouse.ua.

Товар – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, за якими вказується ціна, назва та опис товару. Також товар може супроводжуватись його зображенням.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку
за вказаною Покупцем адресою, обраною на Сайті.

Особистий кабінет — персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, де відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору….
Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://www.hydrohouse.ua/catalog/.

3.2. Ця Угода поширюється на всі види Товарів та послуг, представлених на Сайті, доки такі пропозиції з описом є у каталозі Інтернет-магазину.

 1. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

4.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою https://www.hydrohouse.ua/my-account/.

4.2. Реєстрація на Сайті не є обов’язковою для оформлення Замовлення.

4.3. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем під час реєстрації.

4.4. Покупець зобов’язується не повідомляти третіх осіб логін та пароль, зазначені Покупцем під час реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіну та паролю або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Покупець зобов’язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідний електронний лист на адресу: info@hydrohouse.com.ua.

4.5. Спілкування Покупця з представниками Продавця має будуватись на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз та шантажу, незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

 1. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ

5.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, що представлені на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, враховуючи особливості передачі кольорів різних пристроїв, за допомогою яких переглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації, представленої на Сайті, провадиться кожні 5 хвилин.

5.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації, або іншим способом.

5.3. У разі ануляції повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю у спосіб, яким Товар був оплачений.

5.4. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

5.5.  Продавець має право відмовитися від передання замовлення Покупцеві у випадку, якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх дійсності.

5.6. Продавець має право змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті Інтернет-магазину. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації.

5.7. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцю надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації, або за телефоном. Менеджер, який обслуговує це Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки Замовлення.

5.8 Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, який обслуговує Замовлення, електронною поштою або при контрольному дзвінку Покупцю.

 1. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем у гривнях з врахуванням ПДВ  та вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом складання ціни всіх включених до Замовлення Товарів та ціни доставки, яка дорівнює сумі, що підлягає оплаті, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

6.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості чи номенклатури Товару.

6.3. Покупець здійснює оплату Товару відповідно до Замовлення. Покупець самостійно обирає один із таких способів оплати:

 • Готівковий розрахунок;
 • Безготівковий розрахунок.

6.4. Оплата Послуг здійснюється у національній валюті України.

6.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення засвідчує згоду Покупця з умовами цього договору.

6.6. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар не підлягає зміні.

6.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця у кількості, зазначеній у момент оформлення Замовлення, внаслідок чого можуть збільшитись термін обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцю для здійснення повернення коштів Покупець зобов’язаний повідомити Продавця реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов’язаний перерахувати кошти.

 1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГРОШОВИХ ЗАСОБІВ

7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України та даного розділу.

Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого товару належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

7.2. Повернення Товару належної якості:

7.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару у час до його отримання, а після отримання Товару – протягом 14 днів, крім дня покупки. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також у наявності документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного Товару.

7.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, за винятком витрат Продавця, пов’язаних з доставкою поверненого Покупцем Товару, протягом 7 (сім)  робочих днів з дати надходження Поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.

7.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитись від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов’язаний повернути сплачену за повернений товар грошову суму протягом 3 днів від дня повернення Товару.

7.2.4. Обміняти або повернути Товар можливо за наступних умов:

 • Товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, Товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі Покупцю);
 • Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені всі ярлики, захисні плівки, збережена заводське маркування (Товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі Покупцю).
 • Документи, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного Товару.

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, що має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

7.3.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність всього Замовлення, повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

7.3.3. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис у квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.3.4. Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 7 (семи) робочих днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (Закон України №1023-ХІІ «Про захист прав користувача»).

7.4. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську картку (повернення коштів за Товар на карту клієнта здійснюється після надавання клієнтом даних для повернення: IBAN + код ЄДРПО/РНОКПП (реквізити карти)) або готівкою.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

 1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

9.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.

9.2.Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов’язань перед Відвідувачем Сайту/Користувача /Покупцем у межах цієї Публічної оферти.

9.4. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

 • для реєстрації Користувача на Сайті;
 • для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем/Покупцем;
 • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
 • для визначення переможця в акціях, які проводить Продавець.

9.4.1. Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

9.5. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

9.6. Продавець отримує інформацію про ІР-адресу Відвідувача Сайту. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

9.7.Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

 1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Інтернет-магазин та послуги, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без цього.

10.2. Цей договір укладено на території України і діє відповідно до чинного законодавства України.

10.3. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов Договору вважається дата заповнення Покупцем форми замовлення, розташованої на сайті Інтернет-магазину, за умови отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді. У разі необхідності, за бажанням Покупця, Договір може бути оформлений у письмовій формі.

10.4. Цей Договір діє до повного виконання зобов’язань сторонами, за винятком випадків його дострокового розірвання.  До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою Сторін та в інших випадках, передбачених цим Договором і чинним законодавством України.

10.4. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей, що виникають, виключно шляхом переговорів. При недосягненні угоди спір буде передано на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.

10.5. У разі форс-мажорних обставин, що документально підтверджені відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

10.6. Продавець має право вносити зміни до цього Договору в односторонньому порядку, передбаченому п. 5.6. Договору. Крім того, зміни до Договору також можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін в порядку, передбаченому чинним законодавством України

10.7. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.