Гідрохаус

Основним пріоритетом компанії є поставка споживачам України гідравлічних комплектуючих найвищої якості, у співпраці з провідними європейськими виробниками гідравлічних компонентів виготовлених виключно в Європі.

Свою діяльність ми почали в 2008 році, з тих пір відкривши шість філій в Україні, організувавши склад комплектуючих з понад 6000 найменувань продукції в наявності, а також виробничі майстерні площею 1500 м2 в центральному відділі в Києві.

У 2010 році ми почали надавати послуги з сервісу гідравлічних систем, ремонту і виробництва нових гідравлічних циліндрів. З 2015 року ми запустили лінію з виробництва гідравлічних ущільнень в Києві. 2016 рік став роком відкриття нових регіональних сервісних центрів в Одесі та Вінниці, де вже сьогодні можна не тільки замінити рукав, але і провести діагностику обладнання, відремонтувати або замовити новий гідроциліндр, замовити та отримати ущільнення, виготовлене на місці!

Завдяки постійному моніторингу продукції європейських виробників, нових технологій і новинок в області гідравліки, передовий системі логістики та контролю складських запасів, досвідченому і висококваліфікованому технічного персоналу, а також тісної роботи з нашими клієнтами, “Гідрохаус” зарекомендував себе як надійний партнер.

Сподіваємося, що і Ви станете нашими клієнтами і відчуєте всі переваги роботи з нами!

Завантажити 

Презентація Гідрохаус

Ми співпрацюємо з провідними європейськими постачальниками гідравлічних компонентів найвищої якості, що підтверджується відповідними сертифікатами.

  • Планове технічне обслуговування.
  • Малий ремонт. (Виготовлення та ремонт рукавів гідравлічних систем, заміна і ремонт гідравлічних компонентів в системах).
  • Інсталяція додаткового гідравлічного обладнання для підйому кузова і розвантаження.
  • Діагностика і ремонт гідравлічних систем кранів маніпуляторів, самоскидів, сміттєвозів, автовозів, автомобілів для перевезення палива, комунальної, сільськогосподарської та будівельної техніки, стаціонарних пресів.
  • Ремонт гідроциліндрів будь-якої складності:

Замовлення передаються сервісом доставки Нова Пошта і ви можете забрати його вже наступного дня у своєму місті.

  • При покупці обладнання де потрібен певний рівень кваліфікації користувача, ми обов’язково консультуємо клієнта, а за потреби, проводимо навчання персоналу.
  • Ми завжди на зв’язку, а якщо консультація телефоном недостатня, наші спеціалісти готові приїхати до вас.