Політика повернення

ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

 1. Дане Положення про повернення Товару (надалі – «Положення») розроблене у відповідності до чинного законодавства України, в тому числі, але не виключно, Закону України від 12 травня 1991 року за №1023-XII «Про захист прав споживачів» і встановлює порядок повернення та обміну Товару Покупцем.
 2. Повернення Товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України та даного Положення.
 3. Покупець можете обміняти або повернути Товар протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, (Товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний), з  дати отримання  товару (самовивіз з точки  продажу)  або  з  дати доставки товару  Покупцю сторонніми кур’єрськими службами доставки  .
 4. Щоб мати можливість обміняти або повернути Товар, Покупець повинен забезпечити наступне:
  1. Товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, Товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі Покупцю);
  1. Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені всі ярлики, захисні плівки, збережена заводське маркування (Товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі Покупцю).
  1. Документи, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного Товару.
 5. Обміняти або повернути Товар можливо заповнивши заявку  для повернення Товару в інтернет – магазині на сайті: hydrohouse.ua
 6. Обов’язкові  поля  для  заповнення заявки на повернення:  номер замовлення,  ПІБ Покупця, причина повернення товару, спосіб повернення.
 7. Після заповнення заявки  на повернення, Покупець повинен зателефонувати оператору в Інтернет-магазин для уточнення способу повернення  Товару Продавцю,  адреси, за якою можливо повернути Товар, або номеру відділення курської  служби  доставки, при  необхідності  надати  оператору іншу інформацію,  необхідно  для  оформлення  повернення  Товару.
 8. Якщо куплений Товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути Покупцем використаний, Покупець можете відправити Товар назад тим же способом, яким його отримав, наприклад, за допомогою сторонніх кур’єрських служб доставки. Якщо у Товару збережений товарний вид і упаковка, Продавець обміняє його або поверне гроші. Звертаємо увагу на те, що в разі обміну або повернення Товару (Товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов’язані з обміном і поверненням, оплачуються Покупцем. Якщо Товар неналежної якості (мається на увазі Товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей,  витрати за повернення Товару несе Продавець.
 9. Якщо у Покупця немає особистого кабінету, на його прохання заявка на повернення створюється менеджером в телефонному режимі.
 10. Гроші повертаються Покупцеві протягом 7 (семи) робочих днів з дати надходження Поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.
 11. Повернення коштів за Товар на карту клієнта здійснюється після надавання клієнтом даних для повернення: IBAN + код ЄДРПО/РНОКПП (реквізити карти).
 12. Якщо на момент обміну, аналогічного Товару немає у продажу, Покупець можете придбати будь-які інші види продукції з наявного у Продавця асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші, в розмірі вартості повернутого Товару.
 13. Товариство може час від часу в односторонньому порядку оновлювати це Положення без повідомлення Покупців про такі зміни. Нова редакція Положення вступає в силу з моменту його розміщення на Он-лайн платформі, якщо інше не передбачено новою редакцією Положення. Чинна редакція Положення завжди знаходиться на сторінці за адресою: https://www.hydrohouse.ua/refund_returns/.
 14. У разі якщо були внесені будь-які зміни в Положення, з якими Покупець не згоден, він зобов’язаний припинити використання Інтернет-магазину. Факт продовження використання Інтернет магазину є підтвердженням згоди і прийняття Покупцем відповідної редакції Положення.